Mažiausiems ir mamoms

SuperMamos

(treniruotės laikinai nevyksta)

Treniruotė mamoms, norinčioms įgyti SuperGalių: padidinti raumenų jėgą ir ištvermę, padailinti kūno formas, tapti lankstesnėmis ir pamiršti kasdieninius rūpesčius. Treniruotės metu stiprinamos ne tik didžiųjų raumenų grupės, bet ir gilieji raumenys. Ypatingas dėmesys skiriamas '"probleminėms vietoms"; sėdmenims, šlaunims, pilvui. Jei neturite kur palikti savo mažylių - mielai kviečiame atsivesti juos kartu.

SUPER Pypliukai

1,5-2,5 metai (kartu su tėveliais)

Užsiėmimai šiek tiek paaugusiems, gebantiems stovėti ir savarankiškai judėti, kurių tikslas: visapusiškai lavinti fizines ypatybes, sukuriant saugias sąlygas natūraliam vaikų judėjimui, galimybes atrasti ir pažinti savo kūną. Mažyliai skatinami reaguoti į garsinius signalus, muzikos ritmą, bėgti, šliaužti, ropoti, lipti, lįsti, mesti ir t.t. Didelis dėmesys skiriamas smulkiosios motorikos lavinimui, plokščiapėdystės profilaktikai, taisyklingos laikysenos formavimui. Užsiėmimas organizuojamas kartu su tėvais kurie asistuos savo vaikui, stebės jo galimybes ir daromą pažangą.

Super Naminukai

dėl  šių užsiėmimų teirautis telefonu 867347956

3-5 metai

Rytiniai užsiėmimai vaikams, nelankantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Užsiėmimai organizuojami atsižvelgiant į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo (-si) programų reikalavimus. Siekiama ne tik fizinio bet ir visapusiško vaikų lavinimo. Žaidybinis ugdymo metodas, taikomas užsiėmimų metu, leidžia tolygiai lavinti fizines ypatybes: vikrumą, koordinaciją, pusiausvyrą, lankstumą ir t.t., bei skatina vaikų kūrybiškumą, pastabumą, loginį mastymą, lavina atmintį, reakciją į garsinius ir vaizdinius signalus. Užsiėmimai padės ne tik patirti judėjimo džiaugsmą, bet ir kryptingai pasiruošti privalomam priešmokykliniam ugdymui.

Super Vikruoliai

3-4 ir 5-6 metų grupės

TOP TRENIRUOTĖ

Šią treniruotę 2017 metais rinkosi daugiausiai Supervaikų 

Tai bendrojo fizinio parengimo užsiėmimai visiems, nenustygstantiems vietoje. Žaidimai, estafetės, linksmi pratimai, tradicinės ir netradicinės priemonės, kompleksiškai lavins fizines ypatybes, bei padės formuotis taisyklingiems bėgimo, šuolio, metimo, lipimo, šliaužimo ir t.t. įgūdžiams. Vaikai, pagal amžių skirstomi į pogrupius (3-4 m., 5-6 m.). 

Super "Gimnastika"

3-5 metai

Gimnastikos treniruotės -kiekvieno berniuko ir mergaitės (arba tėvelio ar mamytės) svajonė. Ne kiekvienam pavyksta patekti į gimnastikos mokyklas, todėl kaip alternatyvą siūlome mokytis gimnastikos pagrindų, lavinti jėgą, lankstumą ir koordinaciją, formuoti taisyklingą laikyseną.

Super "Futboliukas"

3-6 metai

"Futboliukas" -Lietuvos futbolo federacijos projektas, užkariavęs visos Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir sulaukęs milžiniško populiarumo vaikų tarpe. Šie užsiėmimai bus organizuojami vadovaujantis projekto sumanytojų metodika. Užsiėmimams vadovaus kvalifikuoti futbolo treneriai, turintys darbo su ikimokyklinio amžiaus vaikais patirtį. Futbolo technikos mokymas bus derinamas su bendruoju fiziniu lavinimu. SUPERVAIKAI, pasirinkę futboliuko užsiėmimus, turės galimybę dalyvauti festivaliuose, varžybose ir čempionatuose.

Individualūs užsiėmimai

1-9 metai

Šį užsiėmimą rekomenduojame vaikams, turintiems, elgesio, fizinės ar psichinės raidos sutrikimų, negebantiems veikti kolektyve, taip pat pageidaujant greitesnio rezultato ir individualaus trenerio dėmesio, siekiant įvaldyti vieną ar kitą judesį, išspręsti laikysenos problemas.

Paūgėjusiems 3-6 metai

Jonavos g. 40, Kaunas
(Undinės patalpose, 2 aukšte)

  • facebook

©2016 visos teisės priklauso  Supervaikai.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now